Moja misja: pozytywnie oddziaływać na osoby, które spotykam. pomagać innym i bronić potrzebujących.

o mnie:

Mam na imię Karolina i zostałam adwokatem z wyboru. Owe „z wyboru” w moim przypadku oznacza pasję, aspiracje i marzenia, które dzięki ciężkiej pracy zdobyłam i jestem z tego powodu niezwykle szczęśliwa. Ktoś może zapytać czy to ważne, że jest się kimś z wyboru? Odpowiem TAK, dlatego, że z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem poświęcam się każdej sprawie, którą prowadzę. Dlaczego? – bo po prostu to lubię.


Mam ambicję być jedną z najlepszych w swojej branży. Zależy mi na każdym kliencie, na każdej sprawie, której się podejmuję, gdyż wierzę, że tylko poświęcenie i ciężka praca przełoży się na oczekiwany efekt.


Jestem przekonana, że nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także nieszablonowe myślenie, dobrze rozwinięta inteligencja emocjonalna i szybkie łączenie faktów przez pryzmat ustaw i paragrafów jest swoistą receptą sukcesu.


Stawiam sobie wysoko poprzeczkę i ten pułap stale podnoszę, mając świadomość, że nierzadko uczestniczę w najistotniejszych, życiowych „sprawach” moich Klientów i muszę uczynić wszystko aby swoje obowiązki wypełnić z najwyższą starannością.

media społecznościowe

Odwiedź moje profile na:

uczciwość i pełna transparentność

Darmowa wycena usługi

Każdy z nas oczekuje uczciwego traktowania, a szczególnie jeśli chodzi o kwestie finansowe. Nikt nie lubi być zaskakiwanym nieprzewidzianymi dodatkowymi kosztami, które często mogą wprowadzać niepotrzebną konsternację, zakłopotanie, czy też dodatkowy stres.

 

Pełna transparentność w kwestiach finansowych to mój jeden z podstawowych pryncypiów prowadzenia usług, które doceniają moi Klienci.

moje nastawienie

Każda sprawa moich Klientów jest wyjątkowa i najważniejsza

Niemal każda osoba może cierpieć z powodu konfliktu z prawem. Dlatego też każdego traktuję równo, nie dyskryminując, czyje prawa bronię. Moi klienci pochodzą z różnych środowisk i niezależnie od tego oferuję im dyskretną, profesjonalną obsługę prawną, zawsze zorientowaną na dobro klienta.

 

Dane pokazują, że właściwa i wczesna interwencja skutecznie poprawia wyniki końcowy w wielu przypadkach. I odwrotnie, zaangażowanie osób, które nie znają się lub specjalizują w danym kierunku prawa, może poważnie zaszkodzić pozycji oskarżonego lub osoby, która potrzebuje wsparcia prawnego. Tak więc szczególnie w sytuacjach, w których reputacja, środki do życia, a przede wszystkim wolność Klienta mogą być zagrożone, wybór obrońcy ma ogromne znaczenie.

Wstępna porada

Pełne zaangażowanie

Dobre rezultaty

skontaktuj się

Masz pytanie, napisz lub zadzwoń

Zadzwoń pod nr. +48 575 052 205, poniedziałek – piątek 7:30 – 15:30

lub napisz wiadomość na: kancelaria@ks-s.pl

skontaktuj się

Jestem dostępna online

Potrzebujesz pilnej porady prawnej – jestem dostępna 7 dni w tygodniu online.

Call Now Button